Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт
Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського

АвторизаціяДекада комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Четвер, 23 листопада 2017, 12:00

Звіт

про проведення декади комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

З  6.XI по 17.XI.2017 р. в коледжі проходила декада комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, в якій прийняли участь всі члени комісії.

6. XI викладачем дисципліни «Німецька мова за професійним спрямуванням» в об’єднаній групі II курсів Потурнак М.М. було проведено заняття з теми «Німеччина - минуле та сьогодення» у формі захисту проектних робіт: «Географічне положення Німеччини»; «Регіони країни», «З історії Німеччини», «Культура», «Підприємство «Мерседес-Бенц»», «Економіка Німеччини».  Викладач застосувала фонетичну зарядку у вигляді діалогічного мовлення, розповіла про проектні роботи.

Групи студентів презентували свої проектні роботи, інформативні повідомлення супроводжувалися аудіо-та відеоматеріалами, картою Німеччини (корисні копалини, промислові  центри, культурні цінності). Потурнак М.М. підвела підсумок заняття, вказала на недоліки в деяких роботах, оцінила виступи студентів.


В цей день викладач дисципліни «Французька мова за професійним спрямуванням» Вальчук Л.М. провела відкрите заняття-екскурсію на залізничному вокзалі в об’єднаній групі III курсів з теми «Подорож за кордон. На вокзалі». Мета заняття: активізувати лексику з  теми, розвивати діалогічне мовлення, розширити світогляд студентів.  При повторенні вивченої лексики Вальчук Л.М. запропонувала студентам огляд вокзального приміщення та предметів, що їх оточували,  студенти  називали  та характеризували  їх функції французькою мовою. Були створені реальні мовні ситуації: «У довідковому бюро»,  «Біля віконця каси», «На платформі», « В залі очікування», де студенти активізували лексику теми заняття.

Викладач звернула увагу на архітектурний стиль, на складові будівлі, художні ліплення у вигляді різнобічного орнаменту, статуї богів Стародавньої Греції, які прикрашають залізничний вокзал. Домашнє завдання: описати свої враження від екскурсії, визначити характерні особливості стилю модерн.

7. XI Викладач дисципліни «Англійська мова» Василашко І.О. провела в групі БМ-102 відкрите заняття з теми «Ми - люди світу». Під час заняття студенти продемонстрували:

- комунікативну компетенцію в  межах набутих знань з  тем:

1. Студент та його оточення.

2. Характер людини.

3. Вибір професії.

- активізували набуті знання з англійської мови в межах граматичних  структур can, cant;

-проведена інтерактивна гра  «Струмочок»;

- вивчили та закріпили нову лексику до теми «Вибір професії»;

- демонстрували знання в формах інтерактивних ігор та аудіювання;

-студенти висловлювали свої думки щодо необхідності вивчення іноземної мови, що сприяє розширенню та розумінню  інформації про оточуючий світ, надбання людства;

-розвивали навички діалогічного та мономовлення;

-опрацьовували автентичні інформативні тексти;

-продемонстрували ретельне ставлення до вивчення іноземної мови.

Були застосовані:

-аудіо та відеоматеріали з інтернет-джерел, фото, картки, мультимедійна система, роздатковий матеріал, базовий підручник.

Викладач провела психологічну підготовку до початку заняття «Що ви можете?»    При закріпленні нового матеріалу студенти виконували  міні-проекти  «Запрошення на роботу». Викладач оцінила виступи студентів, коментуючи їх, пояснила виконання домашнього завдання.

В цей же день викладачі Плюта Г.В., Бабій Л.І. провели олімпіаду з української мови ім. Петра Яцика серед студентів I-II курсів, визначено переможців.

8. XI. викладач  дисципліни «Історія України» Небельський В.В. в групі

Б-214 провів відкрите заняття-конференцію «Сторіччя проголошення УНР», де поставив мету: пригадати і закріпити перебіг основних подій початкового етапу революції 1917-1921 р., показати її особливості, формувати вміння і навички підготовки доповідей і виступів, виховувати почуття патріотизму, національної гордості.  Студенти виступали з доповідями: «Початок революції в Україні», «I-II Універсали», «IV універсал і війна з більшовиками», «Армія УНР». Виступи студентів супроводжувалися уривками з документальних фільмів тих часів. Аудиторія була оформлена гербом  та прапором України, тематичними стіннівками. На завершальному етапі заняття студенти прослухали пісні гурту «Мандри», які супроводжувалися відеороликами. Пам’ять героїв  того часу було вшановано хвилиною мовчання. Викладач оцінив виступи студентів, коментуючи оцінки, вказав на недоліки.

В цей же день викладач  Василашко І.О. провела виховний захід-екскурсію в картинній галереї в групі БМ-319 з теми «Світ прекрасного»,  де студенти ознайомились з роботами митців Буковини.

9.XI викладач Кобилянська С.О. провела відкрите комбіноване заняття з дисципліни «Соціальна і економічна географія світу» в групі Д-119 з теми «Країни Азії». При повторенні і перевірці знань викладач застосувала інтерактивні методи: робота в парах,   мозковий штурм, письмові тести;  при вивченні нового матеріали – прийом «асоціативний ланцюг».

Після інформації викладача про країни Азії, студенти аналізували навчальний матеріал, використовуючи різноманітні інформаційні джерела (карти атласу, підручник тощо), створили опорну схему «Країни Азії», застосовуючи скрайбінг-технологію (а саме – аплікаційний скрайбінг), з  допомогою  карт атласу, ОІС, тексту підручника було визначено галузевий склад господарства країн Азії. Далі студенти, об’єднані в групи, досліджували окремі галузі промисловості країн Азії, заповнювали схему «Найбільші економічні партнери України серед країн Азії». При закріпленні вивченого матеріалу Кобилянська С.О. використала експрес-тестування з теми «Азія», в підсумку заняття зробила висновки, провела коментоване оцінювання.


9.XI викладач Присяжнюк О.П. провела відкрите заняття  з дисципліни «Соціологія» в групі Б-411 з теми «Соціологія шлюбу і сім’ї. Гендерна соціалізація».  Вид заняття:   лекція-презентація з елементами бесіди. Викладач поставила мету: розкрити основні категорії та цінності сімейних відносин, визначити   пріорітети молоді при виборі партнерів.  У лекції Присяжнюк О.П. розкрила питання: поняття «шлюбу», сім’я як соціальний інститут, форми шлюбу та типи сім’ї, мотиви розлучень, гендерна соціологія. Щоб залучити студентів до бесіди, викладач  навела цікаві факти про шлюб і  сім’ю, зупинилась на функції сім’ї;  використовуючи мультимедійні засоби навчання, таблиці, схеми, створила проблемну ситуацію, що спонукало студентів викладати свої думки, робити висновки. Присяжнюк О.П. оцінила виступи студентів, зробила висновки проведеного заняття.

10.XI з групами II курсу  викладач  Небельський В.В. провів виховний захід-екскурсію в краєзнавчому музеї з теми «Визволення України від німецько-фашистських загарбників», розповів про героїчний період в історії нашої Батьківщини, підтверджуючи свої слова історичними фактами, використовуючи музейні експонати, що викликало зацікавленість студентів до теми виховного заходу, вони дізналися багато нового про боротьбу українського народу проти фашистських загарбників,  про героїв цього періоду.

13.XI викладач  Федина Т.О. провела відкрите заняття з  дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» в групі Д-325 по темі «Реклама. Презентація нашого коледжу». Викладач поставила за мету: тренування нової тематичної лексики, вдосконалення навичок читання та аудіювання, тренування навичок письма; використала на занятті роздаткові картки «Активна лексика», інструкція до презентації, мультимедійні засоби, роздатковий матеріал для CD-аудіювання, було використано інтерактивні методи навчання: «Знайди значення», «Ланцюжок», робота в парі, письмові вправи,  самостійне читання тексту, презентації студентів про наш коледж, читання тексту  «Чому важливо для архітектора вміти робити ефективну презентацію». Викладач провела коментоване оцінювання, задала домашнє завдання: підготувати презентацію про себе як про майбутнього фахівця.

14.XI в музеї В. Івасюка викладач Бабій Л.І. провела  відкрите заняття з дисципліни «Українська література» по темі «Мрії зламане крило», де студенти дізнались про біографію і творчість митця, прослухали його пісні у виконанні буковинських та зарубіжних виконавців. При поясненні матеріалу викладач оперувала документальними фактами, фотографіями, що є в  експозиції музею.

14. XI викладач Потурнак М.М. в органній залі м. Чернівці зі  студентами II курсів провела виховний захід «Творчість С. Баха», де ознайомила студентів з біографією композитора, навела цікаві факти з особистого життя митця.  Під час розповіді про творчість лунала музика С. Баха.

15. XI в групі Б-101 викладач Проскурняк Л.Д. провела заняття-конференцію з дисципліни «Зарубіжна література» по темі «Поети-символісти» з метою узагальнити знання студентів по творчості поетів-символістів. У вступному слові викладач ознайомила аудиторію з тематикою заняття-конференції. Студенти представили свої презентації: «Проза XIX століття», «Поезія XIX століття», «Творчий шлях  Волта Вітмена», «Поет печалі Шарль Бодлер», «Особливості поезій Поля Верлена», «Оригінальність віршів Артюра Рембо», «Творчість Стефана Готьє». Під час виступів використовувались мультимедіа, портрети митців, тематичні стіннівки, ілюстрації до творів, музичний супровід.


Студенти читали вірші англійською і французькою мовами. Викладач підвела підсумки заняття, вказала на недоліки у виступах, аргументовано оцінила творчі роботи студентів.

15.XI викладач Присяжнюк О.П. провела виховний захід в музеї патологічної анатомії зі студентами групи  БМ-319, де на прикладі експонатів музею показала, до чого призводить вживання алкоголю, наркотиків, тютюну.

16.XI в музеї О. Кобилянської викладачі О.І. Бабій та Г.В. Плюта зі студентами груп Т-103, Б-101 провели відкрите заняття-екскурсію з дисципліни «Українська література»    по темі   «Творчість О. Кобилянської», де ознайомили студентів з творчістю буковинської письменниці, використовуючи документи, відеоролик, фотовиставку.

16.XI в читальній залі викладач Кобилянська С.О. провела відкритий виховний захід у формі усного журналу з групою Б-118 з теми «Міста. Роки. Прекрасне». У вступному слові  викладач розповіла про виникнення міст, визначила причини їх появи та місця поселень людей, для цього використала цікавий відеоматеріал. Студенти розповідали про найкрасивіші міста на Землі, читали вірші, прослуховували музику світових композиторів. Ведучі розповіли про Чернівці, особливості архітектури нашого міста. У заключному слові викладач підкреслила, що потрібно зберігати історичні надбання, поважати культуру інших народів.


 

17.XI відбулось засідання комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, де були зроблені висновки про проведення декади комісії, відзначена активність всіх членів комісії: проводились відкриті заняття, різноманітні за типами , цікаві і насичені виховні заходи, які обговорювались після їх проведення.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 13:40
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET