Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт
Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського

АвторизаціяДекада циклової комісії «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Четвер, 09 листопада 2017, 12:47

Звіт про проведення декади циклової комісії

Спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

23.10.2017р. – відкрито декаду циклової комісії спеціалізації «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн». Ознайомлено з планом проведення декади.

25.10.2017р. – проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи кольорознавства та колористики» на тему: «Особливості утворення допоміжних та доповнюючи кольорів шляхом нашарування акварелі» в групі  Д-227 викладач Гавруш Ігор Михайлович. Мета заняття є навчитись відтворювати необхідний колір за допомогою змішування основних кольорів, формувати у студентів уміння сприймати, розрізняти та аналізувати колір. Студенти під-час заняття змогли спробувати практично утворити допоміжні та доповнюючі кольори за допомогою нашарування акварельними фарбами. По закінченню заняття мети досягнуто.

 

26.10.2017р. – проведено відкрите заняття-екскурсію з дисципліни «Технологія опоряджувальних робіт» на тему: «Облицювальні роботи» в групі Д-417 викладач Маценко Степан Онуфрійович. Мета заняття є ознайомити студентів з видами облицювальних робіт, розвивати вміння та навики в розрахунках кількості матеріалів та об’ємів робіт, прищеплювати любов до обраної професії. Заняття-екскурсія проведена на будівництві багатоквартирного житлового будинку по вулиці Руській, де майстри продемонстрували технологію виконання облицювальних робіт починаючи від підготовки основи та закінчуючи затиранням швів між керамічною плиткою. По закінченню заняття-екскурсії мети досягнуто.

 

31.10.2017р. – проведено відкрите заняття з дисципліни «Кольоровий та просторовий дизайн» на тему: «Особливості проектування навчальних аудиторій» в групі Д-416 викладач Шостак Вікторія Олександрівна. Мета заняття є оволодіти знаннями про основні функціональні та ергономічні особливості проектування навчальних аудиторій, формувати професійні якості, мотивувати творче та неординарне мислення. Під-час заняття використовувались сучасні інтерактивні методи. По закінченню заняття мети досягнуто.

 

 

01.11.2017р. – проведено відкрите заняття з дисципліни «Архітектурне проектування» на тему: «Значення «антураж, стафаж» в архітектурних кресленнях» в групі Д-325 викладач Ванькова Олена Володимирівна. Мета заняття є ознайомити студентів з поняттями антуражу та стафажу за допомогою яких виникає можливість пожвавлення об’єктів на архітектурному кресленні, розвивати просторове бачення та уявне мислення. На занятті студенти спробували відобразити на папері своє бачення антуражу та стафажу. По закінченню заняття мети досягнуто.

 

 

02.11.2017р. –  проведено відкрите заняття з дисципліни «Малюнок та живопис» на тему: «Композиційне розташування предметів натюрморту на форматі» в групі Д-227 викладач Качан Ігор Ігорович. Мета заняття є ознайомити студентів з правилами поетапного ведення малюнку, формувати практично необхідних знань, умінь та навичок, розвивати пам'ять, увагу, художній смак, виховувати працелюбність в майбутній професійній діяльності. На занятті студенти навчились виконувати композиційне розташування предметів на форматі. По закінченню заняття мети досягнуто.

02.11.2017р. – проведено відкрите заняття  з дисципліни «Дизайн середовища» на тему: «Проектування корпусних меблів» в групі Д-325 викладач Дубецу Сергій Валерійович. Мета заняття є навчити студентів розуміти зміст та послідовність виконання побудови корпусних меблів. Студенти змогли використовувати свої професійні знання з даної дисципліни та творчо мислити під-час виконання практичної роботи. По закінченню заняття мети досягнуто.

Під-час обговорення та підведення підсумків декади циклової комісії спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» було визнано роботу членів ЦК задовільною.

Голова ЦК                                І.М.Гавруш

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 12:53
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET