Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт
Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського

Авторизаціядекада циклової комісії природничо-математичних дисциплін PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Субота, 14 квітня 2018, 19:14

 

Проведення декади циклової комісії


природничо-математичних дисциплін

З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

Всі викладачі комісії прийняли активну участь в організації і проведенні виховних заходів, відкритих занять. У звіті подаються, заходи, які проводилися викладачами протягом навчального року цикловою комісією.

04.10.2017р. Нестор М.В. разом із педагогічним та студентським колективом Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету взяли участь у Всеукраїнській акції єднання "Україна моя вишивана ". Куратори по Чернівецькій області є Наталя Пташинська та Галина Михайлишина. З метою об'єднання спільноти України вишивали вручну карту України - соборне, молитвенне поле єднання українців з різних куточків нашої Батьківщини та світу у любові до своєї нації. Імена усіх вишивальників занесено у рукописний літопис учасників акції.

05.10.2017 Мочалюк А.П., Сачко О.П. Нестор М.В. та Гангал Т.П. провели відкрите заняття-екскурсію «Історія архітектурного ансамблю колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації» з групами Д-417, Б-318, Д-118,Д-119.

Чернівецький університет відзначав 142–у річницю з дня заснування. Студенти ознайомилися з інтер’єрами, виконаними віденськими художниками К.

Іобстом, І. Кляйном, чеським К. Свободою, буковинськими Е. Бучевським і Є. Максимовичем. Охарактеризували еклетичний стиль будівель з

домінуючим мотивом візантійської та романської архітектури.Цікавою була розповідь екскурсовода про історію заснування та будівництво резиденції,

завершилася екскурсія прогулянкою дендропарком університету, спроектованим у ландшафтному стилі. Студенти мали можливість побачити екзотичні

види дерев: магнолію Суланжа, катальпу та ін.


 

02.11. 2017р. Зарайська С.М. провела відкрите заняття Дії над комплексними числами в тригонометричній формі в групі Б-214.

Заняття пройшло у вигляді змагань з елементами активних методів навчання. Студенти вивчили правила виконання дій над комплексними числами в тригонометричній формі. Проводилися різні конкурси-змагання: «Теоретичний», «Усні вправи», «Домашнє завдання», «Практичний», «Конкурс капітанів», «Конкурс рефератів», «Конкурс презентацій». Цікавою була перевірка науково-дослідницької роботи. Заняття було насиченим, продуманим, змістовним і заслуговує на оцінку відмінно.

05.11. 2017р. викладачі Гушуляк, Т.В., Крот М.М. та Нестор М.В. провели відкрите заняття-екскурсію «Моделювання та конструювання, як метод здобуття практичних навиків при вивченні природничо-математичних дисциплін» в групах Б-214 та Т-103.

Студенти ознайомилися з різноманітними моделями та експонатами, історією розвитку радіотехнічних пристроїв, побудовою інформаційної моделі многогранника, із знаковою символьною наочністю, як засобом засвоєння геометричних знань, реконструюванням різних моделей та їх вплив на стан навколишнього середовища. Екскурсія була цікавою та пізнавальною.

21.02.2018р. серед викладачів, які атестуються, була проведена науково-методична конференція «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності викладачів коледжу» Зарайська С.М. виступила з доповіддю на тему «Впровадження активних методів навчання під час викладання математики.», в якій висвітлила сучасні методи успішного навчання студентів математики, які використовує в своїй роботі.


26.02.2018р. серед студентів перших курсів був проведений І обласний етап олімпіади з математики серед студентів перших курсів Чернівецького коледжу ЛНАУ. Перше місце посів студент групи Б-101 Буряк Олександр , друге місце – Равлюк Тарас та Григорович Ілля, третє- Шаховський Володимир Валерійович.

 

27.03.2018р на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбувся обласний етап Дев’ятої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів коледжів і технікумів Чернівецької області. Перемогла Віолета Цуркан, яка представлятиме Чернівецьку область на завершальному етапі олімпіади, який відбудеться у Львові на базі Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Вітаємо!!!

30.03.2018р на базі політехнічного коледжу відбувся II (обласний) етап ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. У конкурсних випробуваннях свої знання продемонстрували кращих 20 учасників з 13 коледжів і технікумів Буковини.  Шкляр Ольгу, Тодосійчука Андрія, Панченко-Вагнера Бориса, Дерду Івана, Субаша Андрія.Студент Чернівецького коледжу ЛНАУ Шміляк Владислав посів четверте місце у олімпіаді . Вітаємо !!!


03.04. 2018р. Зарайська С.М. провела відкрите заняття «Паралельне проектування та його властивості. Зображення просторових фігур на площині»в групі Д-119. Студенти ознайомилися з поняттями проектування та його видами, зокрема паралельного проектування, площини проекцій, напряму проектування. Вивчили основні властивості паралельного проектування, продемонстрували випереджувально-дослідницькі завдання- використовуючи моделі плоских фігур, дослідити їх зображення на площині(куб, прямокутний паралелепіпед, призми, піраміди).Цікавими були доповідді: «Історія розвитку теорії центрального проектування», «Засновник нарисної геометрії Гаспар Монж» , «Оптичні ілюзії у живописі та архітектурі», «Жерар Дезарг - автор основної теореми проективної геометрії».


04.04. 2018р. Гушуляк Т.В. та Нестор М.В. провели бінарне відкрите заняття(дебати) «Альтернативні джерела енергії і екологічна цінність та практичне значення» в групах Д-118 та Д-119. Заняття розпочалося із мозкового штурму, студенти розділилися на дві команди, пізнавальними були думки студентів на запитання: «Чому традиційні шляхи енергії змінюють на нові альтернативні?».


Цікаво пройшли дебати, де всі ознайомилися з перевагами та недоліками використання нетрадиційних джерел енергії(геотермальна, сонячна енергія, вітроенергетика, енергетика світового океану, гідроенергетика, біоенергетика, воднева енергія). Студенти розгадували кросворди, складали пазли, щоб дати відповідь на поставлені запитання.

05.04. 2018р. викладачі Гангал Т.П. та Зарайська С.М. провели відкрите заняття-екскурсію «Інформаційні моделі многогранників, знакова символьна наочність, як засіб засвоєння геометричних знань» в групах Д-118 та Д-119.

Студенти знайомилися з різноманітними моделями та експонатами, особливо сподобалися перші телевізори, грамофони, телефони, фотоапарати, відеокамери, мобільні телефони, розробки творчих моделей дітей гуртка (моделі шахматів, мотоцикліст, люди, птахи, тварини із гайок та болтиків). Відвідали планетарій, де мали можливість спостерігати надзвичайну красу, де фантастика стає реальністю у будь який час доби, а зоряне небо відкриває свої таємниці одночасно, крім цього переглянули відеофільм. Екскурсія була цікавою та пізнавальною.


06.04.2017р. викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін провели конкурс «Ерудит» серед студентів І курсів. З дисциплін фізика, біологія, хімія, інформатика, математика було представлено по 10 тестових завдань. На протязі півтори години студенти груп Б-101, Т-103, Д-118 та БМ-102 відповідали на поставленні завдання. Переможцями стали Буряк О.(Б-101), Станчак І. (Д-118) – І місце (34 бали), Орлик Ю. (Д-118) Гаврилюк Т.Ю.- ІІ місце (33бали) та Дубецький В. (БМ-102)- ІІІ місце (31 бал). Вітаємо переможців!!!


10.04.201. Мочалюк А.П. та Гангал Т.П. провели відкрите практичне заняття з теми «Контрольна робота. Викреслювання архітектурної частини дипломного проекту». Студенти завершили вивчення теми викреслювання на площині в програмі AutoCad і підсумкове заняття вирішили провести у вигляді змагань: розділилися на дві групи, де був обраний головний інженер. Для кожної команди був виданий проект житлового будинку, який будувався в місті Чернівці і потрібно було накреслити одному студенту план першого поверху, другому - фасад в осях 1-5, третьому – фасад в осях А-Г, інженеру – розріз і маючи план промасштабувати його в 50, 100, 200, 500 масштабах та створити відповідні розмірні стилі.


Крім цього Шміляк Владислав викреслював план будівлі в програмі ArchiCAD, яку він вивчав поза планом програми.


Цікавою була перевірка домашнього завдання, зокрема перегляд проектів бувель своєї мрії, яке включало в себе викреслити план поверхів та чотири фасади. Відзначили роботи Романіва Андрія, Шміляка Владислава, Керера Богдана, Візнюк Аліни, Кушніра Валентина.


Студенти успішно впоралися з поставленим завданням на занятті і продемонстрували хороші знання з даної теми.

11.04.201. Сачко О. П. на 1 парі провела відкрите заняття «Робота з рамками, інтервалами, колонками» в групі БМ-102.

Студенти закріпили вивчені можливості текстового редактора, навчились працювати з рамками, інтервалами та колонками, вислухали доповіді студентів, що самостійно вивчили додаткові можливості Microsoft Word. Створили власну візитку, навчилися здійснювати автоматизований підрахунок даних з таблиць та ознайомилися із побудовою ієрархії. Заняття було насиченим і цікавим.


11.04.2018р. на четвертій парі Крот М.М. провела виховну годину «Математика і мистецтво». Вступними словами були слова Леонардо да Вінчі: «Найбільшу радість тілу дає світло сонця, найбільшу радість духові – ясність математичної істини». Студенти підготували змістовні і цікаві презентації на теми: «Математика і музика», «Математика і література», «Математика і архітектура», «Математика і живопис». Особливо сподобалися відгуки про зв’язок математики і музики великих вчених Піфагора, німецького композитора XVII ст. Іоганна Себастьяна Баха, майстра епохи Ренесансу – Ігора Стравінського. Прослухали про лікувальні властивості музики та доповідь «Таємниця фракталів»

Виховна година була пізнавальною та цікавою.

12.04.2018р. Яковчук В.В. з групою Б-101 зїздила на екскурсію «Архітектурні пам´ятки Хотина, Кам´янець-Подільська, Бакоти»

13.04.2018р. проведено засідання комісії природничо-математичних дисциплін про підсумки проведення декади комісії, під час якого обговорили кожен проведений захід, вказали позитивні моменти та зауваження, Мочалюк А. П. подякувала всім членам комісії за плідну роботу, відзначила активність у проведенні заходів.

 

Голова циклової комісії

природничо-математичних дисциплін Мочалюк А.П.

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 23 квітня 2018, 10:41
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET