Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт
Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського

АвторизаціяПоложення про перевід на державне замовлення PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Понеділок, 18 квітня 2016, 14:26

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький  коледж

Львівського національного аграрного університету

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор коледжу

_______Н.Н.Сорочан

«___»_____2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ


про переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб,


на вакантні місця державного замовлення


Розглянуто і схвалено

Педагогічною радою коледжу

Чернівці, 2015


1. Загальні положення

1.1. Положення про переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, на вакантні місця державного замовлення у Чернівецькому коледжі Львівського національного аграрного університету (далі – Положення) розроблене відповідно до Конституції України, Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 15.07.1996 року № 245, листа Міністерства  освіти і науки України «Про переведення на вакантні місця державного замовлення» від 21.01.2010 року № 1/9-21, Положення про Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету.

1.2. Положення регулює порядок проведення студентів, які навчаються у коледжі на договірній основі з оплатою за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, на вакантні місця державного замовлення.

1.3. Переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на місця державного замовлення здійснюється з метою забезпечення виконання державного замовлення на підготовку фахівців.

1.4. Переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на місця державного замовлення здійснюється за умови наявності вакантних або додаткових держбюджетних місць. Вакантні місця державного замовлення появляються в результаті відрахування з коледжу студентів, які навчалися на місцях державного замовлення, переведення їх на іншу форму навчання або до іншого вищого навчального закладу, в разі виділення Міністерством  освіти і науки України додаткового державного місця та в інших випадках.

1.5. Переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на місця державного замовлення здійснюється в межах одного курсу і однієї спеціальності після закінчення екзаменаційної сесії.

1.6.  За відсутності вакантних місць державного замовлення на даній спеціальності, використання вакантних місць з інших спеціальностей здійснюється лише з дозволу Міністерства освіти і науки України і у межах державного замовлення відповідного року.

2. Умови та порядок подачі заяв

2.1. Переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на місця державного замовлення здійснюється на конкурсній основі за рейтингом успішності студента у попередній період навчання.

2.2. За умови рівного середнього балу успішності переваги надаються студентам, які мають досягнення в науково-дослідній роботі, беруть активну участь в громадському, спортивному житті коледжу.

2.3. Першочергово, поза конкурсом мають право на переведення студенти з числа:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей, що втратили одного з батьків (напівсиріт);

- інвалідів 1 та 2 груп та дітей-інвалідів;

- осіб, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане право на безоплатне навчання;

- дітей з багатодітних сімей;

- дітей з соціально вразливих і малозабезпечених сімей (в т. ч. сімей батьків-інвалідів) та ін.

2.4. Право брати участь у конкурсі на зарахування на вакантні місця державного замовлення мають студенти, які вступили до інших навчальних закладів, навчались за кошти державного бюджету і отримали згоду керівників вищих навчальних закладів на переведення до коледжу.

2.5. Про наявність вакантних місць державного замовлення на певному курсі, спеціальності керівники навчальних структурних підрозділів повідомляють студентів.

2.6. Заяви студентів про переведення на державну форму навчання приймаються зав.відділеннями. До заяви додаються копії документів, що підтверджують рейтинг успішності (довідка про середній бал за попередній період навчання), соціальний статус, право на пільги, результати наукової та громадської діяльності тощо.

2.7. Заяви студентів попередньо розглядаються і погоджуються керівниками органів студентського самоврядування.

3. Розгляд питання і прийняття рішення.

3.1. Розгляд питання щодо переведення студента на навчання за кошти держбюджету здійснюється на засіданні педагогічної ради до 15 вересня та 15 лютого.

3.2. Рішення педагогічної ради про рекомендацію до переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на місця державного замовлення приймається шляхом голосування та оформлюється протоколом.

3.3. У випадку відсутності заяв студентів, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, про переведення на наявні вакантні місця державного замовлення на даній  спеціальності  директор приймає рішення про звернення за дозволом до Міністерства освіти і науки України про переведення на ці місця студентів з інших спеціальностей.

3.4. На підставі поданих заяв студентів та рішення педагогічної ради директор видає відповідний наказ. Стосовно студентів, які рекомендовані до переведення на вільні місця державного замовлення з інших спеціальностей, наказ видається після отримання дозволу Міністерства освіти і науки України на таке переведення.

 

 

 

Останнє оновлення на Субота, 04 червня 2016, 12:42
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET