Проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» Тиждень циклової комісії
Проведення  декади  циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 03.04.2017 по 14.04.2017  в коледжі проходила декада
Звіт про проведення декади циклової комісії спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» 20.03.2017р.
День відкритих дверей!!! 04 квітня 2017, 13.21 Новини

АвторизаціяСтудентське життя PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Четвер, 15 грудня 2011, 23:14

Система виховної роботи в Чернівецькому коледжі будівництва та архітектури ЛНАУ, спрямовується на формування соціально адаптованих рис представників студентської молоді. Визначальними у виховній роботі нашого навчального закладу є не стільки кількісні показники, скільки спосіб життя колективу, його творчий дух, традиції, визнання унікальності, неповторності кожного студента.

    В єдиному цілісному процесі ми об’єднуємо всі сторони, що формують людську особистість: це планомірно організована навчально-виховна діяльність, спрямована на зміцнення морального і фізичного здоров’я та дозвілля молоді. Розмаїття гуртків, спортивних секцій дає можливість кожному студенту знайти своє – чи то за здібностями, чи то за вподобаннями. Серед студентів нашого коледжу найбільшої популярності здобув художній колектив „Буковинські візерунки”. Учасники колективу – неодноразові лауреати, та призери районних, обласних, регіональних фестивалів та Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів „Софіївські зорі”. У гуртожитку також проводяться різноманітні виховні заходи: „Українські вечорниці”, вечори відпочинку, бесіди.

    Всі підрозділи виховної роботи працюють на створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу студента, його саморозкриття і самоутвердження.

 

 

 

 

 

День відкритих дверей у коледжі

 

 

 

 

Спартакіада студентів коледжу

 

 

 

Команда коледжу з баскетболу

 

 

 

 

Свято Дня знань

  

 

 

День міста

  

 

Виставка-ярмарок „Буковинська осінь”

 

 

 

 

День вишитої сорочки

 

 

 

Виставка технічної творчості студентів коледжу

 

 

 

 

День студента

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 грудня 2011, 19:42
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET