Семінар "Я маю право!" 09 жовтня 2017, 14.00 Новини
5.10.2017р. в коледжі відбувся семінар в рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на тему: "Загальнонаціональний проект "Я МАЮ
Увага!!! 15 вересня 2017, 12.39 Новини
18.09.2017 о 1000 в примІщеннІ читальноЇ зали коледжу відбудуться збори ПРАЦІВНИКіВ (КРІМ ВИКЛАДАЧІВ) Чернівецького коледжу
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАКАЗ від 29.082017 р. № 168 м. Дубляни Про

АвторизаціяДекада циклової комісії спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» PDF Друк e-mail
Написав Карвацька Ж.К.   
Четвер, 06 квітня 2017, 12:05

Звіт про проведення декади циклової комісії

спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

20.03.2017р. – відкрито декаду виставкою практичних робіт студентів спеціальності з дисциплін: макетування, композиція, графічний дизайн, дизайн середовища, кольоровий та просторовий дизайн під керівництвом викладачів комісії Твердохліба Юрія Васильович та Шостак Вікторії Олександріївни. Студенти коледжу мали можливість познайомитись із практичними роботами студентів старших курсів які виконуються на спецдисциплінах.

 

 

 


21.03.2017р. – проведено відкрите заняття-екскурсію на тему: «Кольорове вирішення оздоблення фасадів м.Чернівці» в групі Д-225 викладач Ванькова Олена Володимирівна. Мета заняття є акцентувати взаємозв’язок між академічною дисципліною «Кольорознавство» та зовнішнім архітектурним середовищем не тільки міста Чернівці але й на прикладі міст Європи. Студенти мали змогу побачити та відчути колірне рішення міст, зробити порівняльну характеристику міста Чернівці  з містами Європи.

 

 

22.03.2017р. – проведено науково-дослідну конференцію на тему: «Інженерне креслення. Мандрівки часу» в групі Д-225, Д-127 викладачами Маценко Степан Онуфрійович та Гнат Юлія Андріївна. Метою конференції є розширити та поглибити знання з історії розвитку інженерного креслення, залучити до творчої діяльності, виховувати любов до обраної професії. Студенти познайомились із історією розвитку інженерного креслення від його зародження до сьогодення.

 

23.03.2017р. – проведено відкрите заняття на тему: «Композиційне розташування карнизу на форматі» в групі Д-316 викладач Качан Ігор Ігорович. Мета заходу є ознайомлення з правилами поетапного ведення малюнку іонічного карнизу, розвивати уяву та творче бачення. Студенти мали змогу спробувати побудувати іонічний карниз згідно технологічної лінії. Під-час заняття використовувались сучасні інтерактивні методи.


23.04.2017р. – Гавруш Ігор Михайлович прийняв участь у методичному об’єднанні викладачів малюнку та живопису де виступив з доповіддю «Роль творчого та академічного натюрморту», розповів про завдання декоративного натюрморту та можливість його використання у різних техніках (аплікація, батік, вітраж, мозаїка, розпис), а також під його керівництвом студенти Стаднійчук О. та Факас А. прийняли участь у ІІІ Регіональному конкурсі академічного малюнку який проводився на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки».

 

27.03.2017р. – проведено благодійну акцію «Подаруй дитині красу». Викладач Гавруш Ігор Михайлович провів майстер-клас для студентів ІІ-го курсу виконуючи розпис стіни ДНЗ №28 по вул.Ломоносова,12. Студенти спільно з викладачем із великим задоволенням спробували самостійно виконати розписи на стінах актового залу ДНЗ№28, відчули різницю між малюнком на папері та стіні, а також відчули себе справжніми волонтерами.

 

29.03.2017р. – проведено відкрите заняття «Проектування кухні. Ергономічні та функціональні особливості» в групі Д-317 викладач Дубецу Сергій Валерійович. Мета заняття є навчити студентів розуміти зміст та послідовність виконання побудови кухні. Студенти змогли використовувати свої професійні знання з даної дисципліни та творчо мислити під-час виконання практичної роботи.

 

Під-час обговорення та підведення підсумків декади циклової комісії спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» було визнано роботу членів ЦК задовільною.

Голова ЦК спеціальності 5.06010115                                   І.М.Гавруш

 

Останнє оновлення на Четвер, 06 квітня 2017, 12:05
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET