Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт

АвторизаціяДекада природничо-математичних дисциплін PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Понеділок, 24 квітня 2017, 19:36

Проведення  декади  циклової комісії

природничо-математичних дисциплін

З 03.04.2017 по 14.04.2017  в коледжі проходила декада циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

Всі викладачі комісії прийняли активну участь в організації і проведенні виховних заходів, відкритих занять. У звіті подаються, заходи, які проводилися викладачами протягом навчального року.

23.02.2017 серед викладачів, які атестуються, була проведена науково-методична конференція «Педагогічна майстерність викладача – запорука продуктивного навчання». Марія Василівна Нестор виступила з доповіддю на тему «Активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів у ВНЗ І-ІІ р.а.», в якій висвітлила сучасні  методи успішного навчання студентів.

02.03.2017р. Мочалюк А. П. та Чернова Н.Ф.. було проведено відкрите заняття- з теми «Ескіз прямозубого циліндричного колеса з натури».

Метою заняття було розрахувати параметри зубчастого колеса, використовуючи програму Excel та накреслити ескіз зубчастого колеса півгрупи, використовуючи програму Autoca, а друга півгрупа  за допомогою олівця.


Навчальної мети в занятті досягнуто та проведено на оцінку “ відмінно”.

17.03.2017р. на базі політехнічного коледжу проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Будівельний коледж представляли Шміляк Владислав та Керер Богдан

28 березня 2017р. на базі Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. У змаганнях взяли участь 27 кращих студентів із 17 коледжів і технікумів області. Найкращих результатів досягла студентка Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» Ірина Гринько, яка посіла перше місце (викладач Фоглінська Надія Борисівна).На другій сходинці Анастасія Волковська і Христина Мазурик, студентки Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» (викладач Сірко Людмила Орестівна) і Наталія Махмутова, студентка Чернівецького державного комерційного технікуму (викладач Василь Іванович Близнюк).
Третє місце між собою розділили студент Чернівецького кооперативного економіко–правового коледжу Андрій Субаш (викладач Жугаєвич Віра Василівна), студентка Чернівецького державного комерційного техніку Даниіла Гайдей (викладач Василь Іванович Близнюк) і студент Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж» Максим Цехмайструк (викладач Кузик Марія Василівна).
Побажаємо ж успіху переможниці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Ірині Гринько, яка представлятиме Чернівецьку область у наступному етапі змагань у травні
цього року в столичному Промислово–економічному коледжі Національного авіаційного університету!

04.04.2017р. викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін провели конкурс «Ерудит» серед студентів І курсів. З дисциплін фізика, біологія, хімія, інформатика, математика було представлено по 10 тестових завдань. На протязі півтори години по двоє студентів з груп Б-114, Т-109 та Д-127 відповідали на поставленні завдання. Переможцями стали Кулька Андрій(Б-114), Жуфяк Марина (Б-114) та Світлак М. (Т-109). Вітаємо переможців!!!

05.04.2017р. Л. Бабій проводила художню вітальню «Писанковий світ». Студенти дізналися історію писанкарства, найвідоміші музеї писанок в світі, різноманітні звичаї і традиції, пов´язані з писанками і найцікавіше на власні очі змогли побачити процес писанкарства.

06.04.2017 Нестор М.В. та Гушуляк Т.В. провели конференцію  “Глобальна зміна клімату та його вплив на розвиток цивілізації і стратегію будівництва” серед студентів 2-х курсів.

Метою конференції було ознайомити з причинами глобального потепління клімату; розглянути поняття і сутність парникового ефекту, розширити знання про наслідки глобальної проблеми та вплив екологічної кризи на здоров’я людини і стратегію будівництва.

 

Конференція була цікавою та пізнавальною.

07.04. 2017 Зарайська С.М.  провела відкрите заняття-змагання “Розв’язування диференціальних рівнянь з відокремлюваними змінними” в групі Б-218.

Світлана Миколаївна використовувала інтерактивні та активні  методи навчання, продемонструвала успішне володіння інноваційними новітніми методиками і технологіями, володіння широким спектром стратегій навчання, застосовувати нестандартні форми проведення навчальних занять. Під час заняття студенти показали прекрасні знання з теми диференціальні рівняння, вміння дискутувати на задану тему, знання формул і вміло розв’язували задачі, продемонстрували підготовлені реферати.

Студенти були розділені на три команди і кожна команда демонструвала свої теоретичні та практичні знання, цікавим був конкурс капітанів. Капітанами були Шміляк Владислав, Керер Богдан, Кушнір Валентин.


Навчальної мети в занятті досягнуто та проведено на оцінку “ відмінно”.

10.04.2017р. Зарайська С.М. та Мочалюк А.П. провели виховну годину «Видатні українці» для студентів перших курсів.

Метою даного заходу було ознайомити студентів з іменами українських вчених, які вплинули на розвиток світової науки, культури та техніки, на екрані з’являлися фото, а студенти називали прізвище відомих геніїв України та розказували основний їхній вклад(Г. Сковорода, Т.Шевченко, І. Франко, Л. Українка, М. Грушевський, С. Крушельницька, М. Леонтович та ін.)

Пізнавальною була інформація про маловідомих українських вчених-винахідників таких як Іван Пуюл, Федір Піроцький, Йосип Тимченко, Володимир Хавкін. Особливо справила враження на студентів інформація про талановиту молодь України, їхні цікаві винаходи, які зробили молоді люди приблизно їхнього віку(Артем Матеуш, Мар’яна Романович і Андрій Стоян, Андрій Береза, Михайло Литовчченко, Марина В’язовська і ін.)

11.04.2017р. Кобилянська С.М., Гушуляк Т.В., Крот М.М. провели відкрите заняття в музей авіації та космонавтики (вул. Головна 220)з групами Б-114, Т-109, Д-127. Тема екскурсії: «Технічне втілення наукових відкриттів при моделюванні літальних і космічних апаратів». Студенти ознайомилися з досягненнями сучасної астрофізики, а також з астрономічними методами дослідження космічних об’єктів, розширили та закріпили знання про розвиток космонавтики та досягнення видатних конструкторів, ознайомилися із дослідженнями , які проводяться в космосі та їх необхідність для вивчення природних ресурсів Землі.


12.04.2017р. Сачко О.П. провела відкрите заняття «Побудова таблиць з курсових та дипломних проектів» в групі БМ-213. На початку заняття студенти переглянули презентацію: «Загальний  вигляд пояснюючої записки дипломного проекту, основні вимоги оформлення». Повторили необхідні команди для набору найскладніших сторінок, після чого кожен спробував набрати 2 сторінки із дипломної роботи. Хочеться підкреслити, що студенти дуже уважно слухали пояснення нового матеріалу та із цікавістю виконували самостійно роботу. Майже всі студенти успішно виконали дану практичну роботу, яку оцінював Малик І.М., викладач спец-дисциплін.

13.04.2017р. Гангал Т.П, Сачко О.П., Мочалюк А. П. провели конференцію на тему «Безпечний інтернет».

Студенти провели пошукову роботу та виступили з доповіддями: «Історія створення інтернету», «Складові інтернету», дослідили позитивна та негативні сторони глобальної мережі, переглянули відеоролик «Групи смерті в соціальних  мережах» та обговорили правила інтернет-безпеки та інтернет-етики, переглянули відеоролик «Правила безпечного користування інтернетом» . Конференція була цікавою та актуальною для студентів

14.04.2017р. проведено засідання комісії природничо-математичних дисциплін про підсумки проведення декади комісії, під час якого обговорили кожен проведений захід, вказали позитивні моменти та зауваження,  Мочалюк А. П. подякувала всім членам комісії за плідну роботу, відзначила активність  у  проведенні заходів.

 

Голова циклової комісії

природничо-математичних  дисциплін                                Мочалюк А.П..

 

 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET