Проведення декади циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 02.04.2018 по 13.04.2017 в коледжі проходила декада
Звіт про проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» З 02.04.18 по 06.04.18
Cпорт 14 квітня 2018, 18.39 Новини
30.03.2018 Чернівецький коледж ЛНАУ прийняв на своїй спортивній базі міську профспілкову спартакіаду працівників системи АПК,
декада циклової комісії 5.05050204 11 березня 2018, 20.24 Новини
  Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204 Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт
Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського

АвторизаціяЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Понеділок, 27 листопада 2017, 13:27

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

6 листопада 2017 року на базі Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фінансово–економічних дисциплін вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Чернівецької області. Участь в роботі засідання взяли викладачі фінансово–економічних дисциплін з 13 вищих навчальних закладів області.


Метою проведення заходу стало висвітлення та обговорення сучасних ігрових технологій та методик викладання фінансово–економічних дисциплін та підвищення рівня теоретичних знань і практичних навиків серед студентів.
Керівником методичного об’єднання Анною Олександрівною Чепишко, було визначено основні напрямки роботи методичного об’єднання:

формування навчальної та професійної мотивації студентів при вивченні фінансово–економічних дисциплін;

організація основних форм і методів навчання при вивченні економічних дисциплін;

обмін досвідом щодо впровадження сучасних інноваційних технологій у викладанні фінансово–економічних дисциплін.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася директор коледжу Сорочан Наталія Ністорівна.


Після виступу директора відбулася презентація корпоративного збірника методичних напрацювань «Сучасні ігрові технології та методики викладання фінансово–економічних дисциплін», в якому опубліковані розробки навчальних занять та наукові статті викладачів.

Продовженням заходу було ігрове практичне заняття–змагання по темах: «Виробничі фонди будівельної організації», «Вартість і собівартість будівельної продукції», в якому активну участь взяли три команди студентів будівельного відділення, групи Б-411. Відкрите заняття розобила та провела викладач економічних дисциплін вищої категорії Мітченко Олександра Павлівна. Під час заняття викладач Мітченко О.П. продемонструвала можливості використання сучасних ігрових технологій навчання при проведенні практичних та семінарських занять.


В процесі ігрового заняття-змагання студенти розв’язували виробничі  завдання, виконували різні вправи, де їм доводилося порівнювати, аналізувати економічні розрахунки, виконувати арифметичні дії, тренуватися в усному рахунку, та в ігровій формі проявити свої розумові та творчі здібності. Заняття пройшло в доброзичливій, дружній атмосфері, було цікавим та пізнавальним як для викладачів так і для студентів. Студенти продемонстрували достатні знання з економічних дисциплін, кмітливість, реакцію, фантазію, гарне почуття гумору, що було відмічено присутніми викладачами коледжів при підведенні підсумків проведеного заходу.

 Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 13:28
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET